piątek, 1 czerwca 2012

Ogród Japoński.

Ogród Japoński  w Bielefeldzie został został stworzony 2003 roku na wzór Kare san sui. Byłam tam już tam raz zimą aczkolwiek było ciemno, zimno i bez roślinności aczkolwiek z pięknym widokiem na miasto. W maju odbyłam drugi spacer w to miejsce wraz z nikonem. 

 Zdjęcie stworzył Robert. Mieszając coś przy aparacie stworzył dwa zdjęcia w jednym. Pomyłka aczkolwiek efekt nie jest taki zły. 

10 komentarzy:

 1. wow! cudowne zdjęcia z tego ogrodu! też tam chcę :) obserwuję i liczę na to samo :) www.nenkablog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia : ) + Obserwujemy nawzajem ? Jeśli dodasz się do obserwatorów mojego bloga : http://my-life-1214.blogspot.com/ na pewno się odwdzięczę : ) Tylko zostaw komentarz ; )
  z góry dzięki : )

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam takie ogrody, cisza i spokój :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia wyszły przepięknie;). Jestem fanką ogrodów japońskich, marzy mi się miniatura na własność. Tylko to żre i pieniądze i czas

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne zdjęcia ;p przeslicznie tam jest

  Zapraszam http://aleeexsmile.blogspot.com/ - trochę o Euro, z innej, dziewczęcej perspektywy

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję wszystkim tym który rozumieją iż fotografia analogowa wcale nie jest taka łatwa i zdjęcia nie wychodzą zawsze piękne i wspaniałe.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia bardzo klimatyczne i podziwiam, że w czasach fotografii cyfrowej jeszcze komuś chce się robić zdjęcia aparatem analogowym. Miejsce też urocze, bardzo lubię wszelkiego rodzaju ogrody, a w szczególności japońskie. Kiedyś podczas urlopowego objazdu po Kotlinie Kłodzkiej natrafiłem przypadkiem na wspaniały ogród japoński niedaleko Kudowy Zdrój w Jarkowie. Ogród jest prywatny, ale można go zwiedzać, jak ktoś ma ochotę to można parę złotych wrzucić do wystawionej skarbonki. Jest duży i na prawdę ładny. Tu jest próbka tego co można tam zobaczyć http://toster.pl/tost/248290

  OdpowiedzUsuń